Posledné novinky

 

Zapísať do kurzu môžete kedykoľvek počas júna. Stačí vyplniť prihlášku a zaplatiť poplatok podľa inštrukcií, ktoré vám pošleme. Vyučovanie začína v druhom septembrovom týždni (od 8.9.2022). Ak vás zaujíma individuálne vyučovanie alebo vyučovanie v malej skupine, môžete nás kontaktovať na sjspb@sjspb.sk, alebo na 0911/128816.

Japončina

24.08.2021

Od septembra bude u nás vychádzať slnko o niečo skôr. Ponúkame kurz japončiny pre začiatočníkov v Považskej Bystrici aj v Púchove. Chcete využiť túto príležitosť? Pošlite nám vyplnenú prihlášku čo najskôr, aby sme vedeli, aký je o kurz záujem.

Kurz ruského jazyka bude mať tento rok trochu viac šťavy, keďže sa začíname pripravovať aj na štátne jazykové skúšky. Ľubozvučnou krásou aj úskaliami ruštiny vás bude sprevádzať výborná pani učiteľka Anna Jančová. Otvoríme kurz pre začiatočníkov alebo pokročilých, podľa toho, aký bude záujem, takže dlho neváhajte a pošlite nám prihlášku zatiaľ bez...

Pre nových poslucháčov, ktorí chcú nastúpiť do vyššieho ročníka, budeme organizovať postupové testy. Nemusíte začínať so štúdiom u nás od prvého ročníka (ten je pre začiatočníkov). Obávať sa netreba, testy slúžia na Vaše zaradenie do vhodnej skupiny, nie na to, aby sme Vás hodnotili.

Od 17.5.2021 sa opäť vidíme naživo. K olovrantu si pribaľ aj zo dve rúška a vyhlásenie o bezinfekčnosti:

Január je opäť u nás v škole mesiacom otvorených dverí. Aj keď tento rok vás nemôžeme pozvať do našej školy fyzicky, možno vás zaujmú naše online hodiny. Príďte sa nezáväzne pozrieť na ktorúkoľvek z nich, prípadne aj viacero, každý kurz je trochu iný. Rozvrh hodín si pozrite tu: https://www.sjspb.sk/rozvrh.htm. Ak ste si v rozvrhu vybrali kurz,...

Jesenné prázdniny prídu aj do našej Jazykovky, informujte sa u svojho učiteľa, ako bude prebiehať vyučovanie 29.10.-30.10. Prajeme vám peknú jeseň, aby vás v chladnom počasí hriala radosť.

V Púchove otvárame kurz angličtiny pre začiatočníkov a falošných začiatočníkov. Prihláste sa čo najskôr, budeme začínať po znovuotvorení školy, aby mohol kurz začať prezenčnou formou. Kurz bude prebiehať v utorok popoludní. Cena za 12 týždňov (36 vyučovacích hodín) je 79,20€. Pán učiteľ Tomáš Damaška sa už na vás teší.

Po znovuotvorení školy otvárame kurz ruského jazyka pre mierne pokročilých (2. ročník), ktorý bude priamo nadväzovať na minuloročný prvý ročník. Ešte sa môžete prihlásiť. Teší sa na vás skvelá pani učiteľka Zlata Jarinová.

© 2019 Jazyková škola Trenčín
Považská Bystrica, Púchov, Prievidza
Vytvorené službou Webnode
Vytvorte si webové stránky zdarma!