Angličtina

Kurzy pre deti

Pre žiakov základných škôl, ktorí sa chcú naučiť trochu viac alebo sa pripraviť na ďalšie štúdium angličtiny. Kurz môže byť aj dobrou alternatívou doučovania, keďže deti nie sú do skupín rozdelené podľa veku, ale podľa úrovne. Hráme sa a učíme sa. 

Kurzy pre stredoškolákov

Rozvíjaj svoje komunikačné schopnosti, priprav sa na maturitu, štátnice, Cambridge certifikát a objavuj kultúru anglicky hovoriacich krajín. Možno trochu inak, ako si zvyknutý/á v škole. 

Kurzy pre dospelých

Všeobecná angličtina pre cestovanie, prácu, praktický život a odborné využitie. Získajte aj novú kvalifikáciu alebo kredit v práci v podobe štátnicového vysvedčenia. 

Prípravný kurz na štátnice

Ak plánuješ v tomto školskom roku absolvovať štátnu jazykovú skúšku, Cambridge certifikát, maturitnú skúšku, pomôžeme ti s intenzívnou prípravou. Ak nechceš štátnicovať, len sa zdokonaliť, dozvedieť sa niečo o kultúre anglicky hovoriacich krajín, naučiť sa prekladať texty, diskutovať v angličtine, tiež dobrá voľba kurzu. 

Konverzačný kurz

Používaj angličtinu funkčnejšie a spontánnejšie, nauč sa nebáť rozprávať, vyjadriť svoj názor, porozprávať príbeh, reagovať. Alebo sa len príď porozprávať a udržuj si svoju angličtinu fresh. 

Obchodná angličtina

Písomná aj ústna komunikácia v pracovnom prostredí, obchodné stretnutia, telefonovanie, e-maily, konferencie. 

Online angličtina

Kurz pre tých, ktorí nemajú čas dochádzať do školy, alebo bývajú za horami, za dolami, alebo sa im nechce zmoknúť po ceste. Plnohodnotný kurz s rozvíjaním všetkých jazykových zručností. 

© 2019 Jazyková škola Trenčín
Považská Bystrica, Púchov, Prievidza
Vytvorené službou Webnode
Vytvorte si webové stránky zdarma!